Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

    Задати питання

    ЯК ЕФЕКТИВНО ВІДНОВИТИ І ЗМІЦНИТИ ЗДОРОВ'Я СВОГО ВИХОВАНЦЯ, НЕ ПРИБІГАЮЧИ ДО НАСИЛЬСТВА ОРГАНІЗМУ ТОКСИЧНИМИ ПРЕПАРАТАМИ

    Автор Олександра Карпенко, власник розплідника німецьких вівчарок VON GRUNWEIDE

    Коли в нашому будинку з'являється новий член сім'ї у вигляді пухнастого, хвостатого, чотирилапого друга, наше життя наповнюється новими турботами і клопотами, що приносять як радість, так і занепокоєння, часто змішане з гіркотою і болем за наших вихованців. Усі ми хочемо, щоб наші улюбленці були здорові, веселі і красиві, щоб вони радували нас якомога довше, знаходячись поряд з нами і зігріваючи своїм теплом, лікуючи наші душевні рани своєю щирою відданістю і любов'ю так, як це не зробить жодна, навіть найближча нам людина.

    На жаль, організм тварин вразливий не менше за людський, що стосується схильності отруєнь різними токсинами, тварини страждають навіть більшою мірою, ніж люди, а надання лікувальної допомоги їм ускладняється ще і тим, що людям непросто зрозуміти проблеми, що виникають в процесі захворювання тварини, що іноді призводить до виникнення труднощів постановки точного діагнозу, від якого безпосередньо залежить успішне лікування і одужання вихованця. Часто неправильно підібране лікування призводить до безповоротно-трагічних наслідків, або, може, будучи обґрунтованим і ефективним при одній проблемі, виявитися шкідливим для організму в цілому. Тому так важливо мати можливість скористатися такими методами лікування, які при своїй максимальній ефективності не чинитимуть на організм тварини побічної дії. Також не менш важлива ефективна своєчасна профілактика захворювань у тварин, адже набагато простіше попередити/провести профілактику чи вилікувати захворювання на початковій стадії, ніж боротися з запущеною його формою.

     

    Застосування комплексних біологічних препаратів нового покоління фірми Biologische Heilmittel Heel GmbH (далі HeelVet) у ветеринарній практиці у багатьох випадках дає ефективні результати, не створюючи при цьому додаткового токсичного навантаження на організм. HeelVet робить свою продукцію для тварин, використовуючи інноваційні технології, що поєднують в собі гомеопатичні і алопатичні (традиційні) методи. В результаті фахівці отримали препарати, що допомагають відновити різні функціональні порушення в організмі тварини.

     

    З комплексними біорегуляційними препаратами ТМ HeelVet я знайома давно, і впродовж останніх двадцяти років активно застосовую їх як в профілактичних, так і в лікувальних цілях для своїх собак, і дуже задоволена результатом. У цій статті я хочу поділитися своїм успішним досвідом застосування препарату Traumeel (Траумель) ТМ HeelVet.

     

    Траумель сприяє швидкому загоєнню ран, знижує больові відчуття і усуває запальні процеси після травм, навіть ускладнених інфекцією. Без нього не обійтися в післяопераційний період відновлення, він прекрасно справляється з лікуванням алергічної і гормональної екземи, гострих і хронічних отитів. Можна сказати, що Траумель - це без перебільшення «палочка-виручалочка» на усі випадки життя! Рекомендую цей препарат мати завжди у своїй домашній ветеринарній аптечці, оскільки він має широкий спектр дії і є ефективним в найрізноманітніших випадках, навіть коли інші препарати не дають позитивного результату.

     

    Мені вдалося вилікувати цим препаратом запущену форму остеомієліту роздробленої кістки плесни задньої кінцівки у собаки Керрі, після того, як багато ветеринарних лікарів, досвідчені та відомі фахівці, відмовилися від її лікування і рекомендували собаку усипити.

    Лапу ми лікували важко та довго, об'їздивши кращі ветеринарні клініки в місті Києві. Тривалий час кололи антибіотики, але до них швидко виникало звикання, також їх застосування спричиняло сильну токсичну дію на печінку і інші життєво важливі внутрішні органи. Моя улюбленка Керрі від нестерпного болю та інтоксикації перестала ставати на лапи, виходити на вулицю, відмовлялася від їжі і впродовж декількох днів не могла сходити в туалет. Стан тварини був вкрай критичний, і коли вже нічого не допомагало, один лікар порадив нам спробувати Траумель, не висловлюючи особливо надії на поліпшення. Усупереч безнадійним прогнозам лікарів на другий день ін'єкцій цього препарату, мій собака почав потихеньку вставати, їсти, і незабаром вийшов гуляти на вулицю. До антибіотиків із цього приводу ми більше не поверталися, але я продовжувала вводити ін'єкції Траумеля упродовж 6 місяців.  У випадках переохолодження лапи або занадто великого навантаження на неї, прибігали до повторних курсів  тривалістю 10 - 15 днів. Але при цьому Керрі витримувала щоденні тривалі прогулянки разом з іншими моїми собаками - ми гуляли по скелях в Криму, вирушали надовго в ліс, хоч і завжди взували на пошкоджену лапку захисний черевичок.

     

     

    Усупереч невтішним прогнозам ветеринарів, завдяки Траумелю, Керрі прожила ще 7 повноцінних років. Траумель не лише допоміг врятувати і продовжити її життя на 12 років,  цей препарат дозволив їй повернутися до повноцінного життя без болю і антибіотиків, з активними тривалими прогулянками, повернувши сили і радість життя.

     

    Траумель став в нагоді для Керрі при двох важких операціях, з максимально швидким періодом відновлення, хоча прогнози ветлікарів на одужання знову були більш, ніж песимістичними. У 9 років довелося зашивати великі рвані рани, що залишилися після укусів вівчарок, друга операція в 10 років була викликана піометрою. Але в обох випадках Керрі відмінно впоралася. Я допомагала їй відновлюватися ін'єкціями Траумеля, і те, як Керрі швидко і упевнено йшла на покращення, приємно здивувало лікарів. Хоча переконати їх в ефективності застосування комплексних біорегуляційних препаратів, на жаль, нам так і не вдалося, незважаючи на усю очевидність і одночасно неймовірність нашого одужання. Адже наскільки ефективніше і успішніше стала б лікувальна і профілактична робота ветеринарних лікарів, якби вони визнали усі реальні переваги застосування біологічних препаратів нового покоління. І наскільки більшій кількості тварин могли б допомогти відновити здоров'я, використовуючи у своїй ветеринарній практиці нові біорегуляційні методи.

     

     

    Коли стикаєшся з проблемою, перед якою відступають усі досвідчені фахівці, і ти залишаєшся наодинці з хворобою і стражданнями свого улюбленого вихованця, тоді відкидаєш усі, що заважають, нав'язані нам ззовні стереотипи і знаходиш нестандартні шляхи і методи вирішення проблеми і вчасного лікування виявленого захворювання.

     

    Те, що Траумель не має конкурентів в прискоренні загоєння післяопераційних швів і травм різного походження, а також ефективний при будь-яких запальних процесах - для мене безперечний факт. Тому я рекомендую усім, хто ще не спробував і має сумніви в ефективності комплексних біорегуляційних препаратів ТМ HeelVet - спробувати. Ці препарати дійсно працюють і дуже ефективно!

    Продукція Heel Vet

    Здоров'я тварин, створене природою

    1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
    Loading...
    Підписатися на розсилку

      Оберіть, будь-ласка, мову