Біорегуляційна ветеринарна медицина – Heel ветеринарія

Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Метою біорегуляційної терапії є відновлення порушених систем саморегуляції організму, через малу концентрацію діючих речовин у комплексних біорегуляційних препаратах ТМ HeelVet, які відповідають природним концентраціям в організмі.

  Комплексне лікування

  Якщо тварина хвора, то відповідь на хворобу проявляється у багатьох точках організму. Цей момент часто не враховують при лікуванні звичайними препаратами. Адже у більшості випадків вони складаються з одного компоненту, який спрямований на одну точку-мішень в організмі, і в залежності від мети лікування активує або блокує певний фізіологічний процес.

  Біорегуляційні ветеринарні препарати компанії Heel працюють по іншому. Вони були розроблені як комплекс багатьох компонентів, які складаються разом за певними ознаками. Оскільки кожен препарат багатокомпонентний, він одночасно діє на різні частини організму (багатоцільовий принцип), чим сприяє усуненню причин захворювання. Замість того, щоб застосовувати велику кількість різних моноцільових препаратів  для лікування важких захворювань, можна використати препарати компанії Heel, які діють відповідно до природніх процесів в організмі.

  Піонер досліджень

  Як сучасна, інноваційна, фармацевтична компанія Biologische Heilmittel Heel GmbH, Німеччина (надалі Heel) вкладає великі кошти в наукові дослідження та є піонером у вивченні механізмів дії біорегуляційних препаратів.

  Здоров'я тварин, створене природою

  Текстовый блок, описывайщий бренд, препараты. Научно-исследовательскими институтами терапевтические преимущества наших проверенных препаратов уже были впечатляюще продемонстрированы во многих исследованиях.

  Целью биологической терапии является восстановление и гармонизация нарушенных схем организма Комбинированные препараты Хеель соответствуют низким концентрациям (сверхнизкой дозе) естественных концентраций веществ в организме.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову