Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Артрит – це будь-яке запальне захворювання, у якому залучений суглоб. Його причиною може бути травма, знос або інфекція. Часто термін артрит використовують і для таких захворювань як остеоартрит (завзяте і постійне руйнування суглобного хряща) і дегенеративне захворювання суглобів (ДЗС) - втрата суглобового хряща.

  Ознаки запалення суглобів коней

  Зміна ходи і поведінки можуть бути першими ознаками запалення суглоба. На початковій стадії розвитку гострого артриту тварина щадить хворий суглоб: кінь шкутильгає при русі, а в спокої тримає кінцівку в напівзігнутому стані. При огляді можна чітко визначити який суглоб турбує тварину. Він набряклий, болючий, більш гарячий на дотик. Температура тіла тварини підвищується на 1-2 градуси.

  При відсутності лікування загальний стан тварини погіршується (кінь практично не стає на хвору кінцівку, відмовляється від їжі, у нього частішає пульс, підвищується температура тіла), а в суглобі розвиваються дегенеративні процеси аж до незворотного руйнування хряща.

  Як проходить лікування артриту у коней?

  Лікування артриту залежить від причини його виникнення. При неінфекційнії природі артриту (виник в результаті травми або підвищеного навантаження) застосовують кілька методів лікування, основна мета яких відновити функціонування суглоба і попередити дегенеративні процеси в ньому.

  В першу чергу рекомендують відпочинок тварини.

  Другим лікувальним пунктом є вплив холоду в перші дві доби, за умови, що причиною є травма.

  Обов'язкове застосування лікарських засобів. Призначають препарати з груп нестероїдних протизапальних препаратів (НПЗП), кортикостероїдів, радикалів пероксидази, PSGAG (полісульфанірованні глюкозамінглікани). Однак, на жаль, у даних груп крім лікувального ефекту відзначаються побічні дії. При застосуванні НПЗП можливе порушення функції нирок і виникнення виразок в травному тракті, особливо у лошат. Кортикостероїди і радикали пероксидази порушують метаболізм хряща, що призводить до незворотніх дефектів в ньому.

  Ефективні засоби для лікування суглобів у коней

  Підвищити безпеку і ефективність терапії можна при застосуванні комплексних біорегуляціонних препаратів (КБП). До препаратів вибору серед КБП при артритах відносяться Траумель та Цель.

  Траумель – це універсальний протизапальний препарат. Його застосування дозволяє оптимізувати перебіг запального процесу і сприяє завершенню запалення з відновленням функцій і структури тканин, знизити запальну біль.

  Цель це біорегуляціонний хондропротектор. Його застосування сприяє реконструкції та захисту хряща, покращує його механічні властивості за рахунок збільшення еластичності хрящової тканини. Важливо, що Цель попереджає васкуляризацию суглобового хряща і хрящової (ендохондральної) кістки.

  Продукція Heel Vet

  Здоровье животных, созданное природой

  Артрит

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову