Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Ехінацея композитум

  Лікарська  форма

  Розчин прозорий безбарвний, ампули по 5 мл. Застосовують підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно.

  Застосування препарату

  Лікування тварин у комплексі терапевтичних заходів для стимулювання захисної системи організму.

  Ехінацея композитум - це комплексний біорегуляційний сучасний препарат, який прийнято називати ефективним імунокоректором. Такий лікарський засіб знайшов своє застосування в процесі лікування і профілактики інфекційних захворювань. Це можуть бути захворювання бактеріального, грибкового типу та інші.

  Ехінацея композитум

  Склад Ехінацеї композитум

  У складі даних ліків відзначають різні натуральні компоненти мінерального, рослинного і тваринного походження. Параметри Ехінацеї композитум підтверджують той факт, що всі інгредієнти були ідеально підібрані, вони здатні посилювати і доповнювати дії один одного.

   

  Aconitum napellus Аконіт клобучковий
  Sulfur Сірка
  Arnica montana Арніка гірська
  Bryonia Переступень
  Echinacea Ехінацея
  Hydrargyrum bichloratum Двухлориста ртуть
  Lachesis Зміїна отрута
  Phosphorus Фосфор

   

  Незважаючи на те, що в складі знаходяться досить небезпечні компоненти - ртуть і зміїна отрута, їх концентрація є абсолютно безпечною для організму тварини. Завдяки таким перевіреним концентраціям ліки мають ефективну дію на організм домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин, гарантуючи регуляторну і стимулюючу дію.

  Характеристики Ехінацеї композитум

  Популярний ветеринарний препарат Ехінацея композитум володіє ефективним комплексним впливом:

  • є універсальним імунокоригуючим засобом;
  • має протимікробну (непряму антибактеріальну дію);
  • дезінтоксикаційним;
  • протизапальним.

  Це основні дії біорегуляційного препарату Ехінацея композитум. Але, крім цього також варто відзначити і деякі додаткові менш виражені дії:

  • анальгезируючу;
  • седативну;
  • кровоспинну.

  Такі характеристики Ехінацея композитум зробили даний засіб досить популярним і затребуваним по всьому світу.

  Особливості застосування Ехінацеї композитум

  З огляду на параметри Ехінацеї композитум, важливо відзначити, що даний препарат м'яко коригує роботу всієї імунної системи тварини завдяки активній стимуляції захисних сил організму. Лікарський засіб не дає ніяких токсичних впливів на організм, а тому його можна застосовувати протягом тривалого курсу і навіть в комбінації з іншими препаратами - класичними або біорегуляційними.

  Найчастіше застосування Ехінацеї композитум поєднують разом з іншим біорегуляційним засобом - Енгістол. Це точно такий самий імунокорректор, проте його вплив спрямований на стимуляцію імунітету для подальшої боротьби з вірусними захворюваннями (інфекціями).

  Енгістол

  Комбінація Ехінацея композитум і Енгістол застосовується під час лікування гострих інфекцій, та інфекцій, які важко протікають.

  Основні параметри Ехінацеї композитум

  Одними з основних параметрів Ехінацеї композитум є її універсальність, так як лікарський засіб застосовується в результаті лікування всіляких інфекційних захворювань. Таким чином, даний засіб використовують під час профілактики:

  • вірусних;
  • бактеріальних;
  • грибкових;
  • або мікс інфекцій.

  Застосування Ехінацеї композитум також можливо при невизначених захворюваннях або ж захворюваннях змішаної етіології. Такий препарат абсолютно не має ніяких протипоказань за віком або специфічним станом тварини (вагітність, період лактації).

  Основні параметри Ехінацеї композитум

  В результаті для застосування Ехінацеї композитум запропоновано відразу кілька методів:

  • внутрішньовенно;
  • внутрішньом'язово;
  • підшкірно;
  • внутрішньошкірно ;
  • перорально.

  Останній спосіб особливо актуальний для власників тварин, які не вміють або бояться робити ін'єкції своїм вихованцям.

  Основні параметри Ехінацеї композитум

  Два основні режими прийому біорегуляційних препаратів

  Особливості ціноформування Ехінацеї композитум дозволили зробити цей препарат досить затребуваним і популярним в Україні і по всьому світу. Застосування такого лікарського засобу можливе в двох основних режимах:

  Ініціація. В такому випадку препарат необхідно вводити кожен день - від 3 до 7 днів. Це ефективна терапія в результаті протікання гострих захворювань, коли тварина перебуває у важкому стані. Після того, як була помічена позитивна динаміка стану вихованця, можна переходити на ін'єкції через день.

  Звичайний. В такому випадку ліки приймають, якщо тварина переживає хронічне захворювання або інфекції, що протікають в легкій формі. Ін'єкції роблять з інтервалом в 1-2 дня. Таким чином, розчин вводять один раз в 2-3 дня. Представлений курс варіюється від декількох днів до декількох тижнів.

  Основні характеристики Ехінацеї композитум підтверджують високу якість створених ліків. Протягом всього курсу лікування ветеринар стежить за станом і здоров'ям тварини.

  В результаті повного одужання необхідно закріпити результат, а тому препарат ще застосовують по 2-3 ін'єкції 1-2 рази в тиждень.

  Для профілактики нагноєння Ехінацею Композитум рекомендується застосовувати протягом 5-7 днів. Якщо мова йде про важкий стан тварини або про змішаному захворюванні (вірусна і бактеріальна інфекція), рекомендується поєднувати препарат Ехінацеї композитум разом з Енгістол. При гострих випадках комплекс препаратів потрібно вводити кожен день, при легкому перебігу - через день.

  Особливості ціноформування Ехінацеї композитум

  В Україні особливості ціноформування Ехінацеї композитум позитивно позначаються на активному розвитку сучасної біорегуляційної терапії. Таким чином, ветеринари можуть використовувати високоефективні комплексні лікарські засоби, чий позитивний вплив на організм тварини було доведено численними дослідженнями.

  Завдяки особливостям ціноформування Ехінацеї композитум вдалося зробити даний біорегуляційний препарат дійсно доступним для всіх верств населення для лікування домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин.

  Склад

  1 ампула (5 мл) препарату містить діючі речовини (мг):

  • Aconitum napellus D4                   - 0,1;
  • Arnica montana D6                         - 0,1;
  • Bryonia D6                                         - 0,1;
  • Echinacea D3                                     - 0,5;
  • Hydrargyrum bichloratum D6     - 0,1;
  • Lachesis D10                                      - 0,1;
  • Phosphorus D8                                 - 0,1;
  • Sulfur D8                                             - 0,1.
  • D - ступінь потенціювання інгредієнта.

  Допоміжні речовини:

  • Вода для ін’єкцій, натрію хлорид.

  Показання:

  • Запальні процеси (фурункульоз, флегмона, гінгівіт, синусит, гастроентерит, ентероколіт, уроцистит, пієліт, кольпіт, фістулярне нагноєння, остеомієліт, отит, мастит і т.п.)
  • Затяжне одужання тварини
  • Лихоманка
  Умови зберігання

  У сухому темному місці, подалі від джерел електромагнітних випромінювань, при температурі  від 15 до 25 0С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці!

  Термін придатності препарату – 5 років.

  Протипоказання

  Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату!

  Побічні дії

  Не відомі.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову