Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Енгістол

  Лікарська  форма

  Розчин прозорий безбарвний, ампули по 5 мл. Застосовують підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно.

  Застосування препарату

  Лікування тварин у комплексі терапевтичних заходів для стимулювання захисної системи організму.

  Енгістол є одним з найбільш затребуваних і популярних препаратів, які відомі в галузі сучасної біорегуляційної терапії. Основне завдання такого лікарського засобу полягає в активації противірусного захисту в організмі. Це особливо важливо, коли мова йде про гострі та хронічні захворювання вірусного типу.

  Енгістол

  Залежно від складності протікання таких процесів в організмі, можливе застосування «Енгістол» разом з іншими препаратами стандартної медицини.

  Склад Енгістол

  Вивчаючи характеристики Енгістол, важливо відзначити, що в складі даної лікарської форми знаходиться три елементи натурального походження в різних розведеннях. Виробник ретельно підібрав весь набір компонентів, а також їх кількість, завдяки чому вдалося домогтися максимального ефекту при лікуванні вірусних захворювань.

   

  Компонент рослинного походження
  Vincetoxicum hirundinaria Ластовень - свіже листя
  Vincetoxicum e cinere Ластовень - попіл
  Компонент мінерального походження
  Sulfur Сірка

  В результаті кожен з компонентів посилює дію один одного, про що свідчить наявність позитивного ефекту на організм тварини.

  Комплексна дія Енгістол

  Біорегуляційний препарат Енгістол відрізняється комплексним впливом на організм домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин. Відзначають такі дії лікарського засобу:

  • непряму противірусну;
  • імуномодулюючу ;
  • детоксикаційну.

  Завдяки цьому застосування «Енгістол» забезпечує захист організму від негативного впливу вірусів.

  Основні параметри препарату Енгістол

  За імуномодулюючу дію Енгістолу відповідає ластовень. Ця рослина включена до складу лікарської форми відразу в двох можливих варіантах:

  • свіже листя;
  • попіл.

  Комплексна дія Енгістол

  Така рослина досить популярна у всьому світі завдяки необхідним активним компонентам, включеним до складу: вінцетоксину, асклепіадіну та ін. За рахунок цього рослина здатна стимулювати створення інтерферону, а також ендогенного фагоцитозу. Представлені компоненти використовуються в різних пропорціях, завдяки чому відзначають поліпшені характеристики Енгістол і швидкий ефект.

  Ще один важливий компонент в складі - сірка. Саме колоїдна сірка відповідає за активну стимуляцію запуску основної захисної функції в організмі кожної тварини. Крім того, вона сприяє оновленню порушених функцій ферментних систем. Тому параметри препарату Енгістол значно відрізняються від всіляких хімічних фармакологічних лікарських засобів (антибіотики), які блокують ферментні системи в організмі.

  Комплексна дія Енгістол 2

  Основні характеристики Енгістол

  Застосування препарату «Енгістол» останнім часом стає все більш актуальним за рахунок його високоефективного противірусного впливу. Адже за допомогою стимуляції захисних функцій в організмі він є одним з найбільш затребуваних противірусних лікарських засобів.

  Особливості ціноформування Енгістолу безпосередньо пов'язані з його простим і ефективним набором компонентів. За рахунок повністю натурального складу і невеликих концентрацій діючих інгредієнтів, Енгістол практично не має ніяких протипоказань. Його можна приймати тваринам з самого народження і до глибокої старості, так як лікарська формула не має побічних впливів на організм.

  Характеристики Енгістол підтверджують відсутність токсичного ефекту, що особливо важливо при:

  • проходженні профілактичного курсу лікування;
  • тривалих курсах лікування хронічних захворювань;
  • при лікуванні вагітних самок, а також тих, що знаходяться в періоді лактації.

  Всі параметри препарату Енгістол були неодноразово перевірені під час численних досліджень. Це довело той факт, що лікарський засіб можна приймати різним тваринам незалежно від їх віку.

  Застосування «Енгістол»

  Курс прийому даного препарату безпосередньо залежить від особливостей протікання кожного окремо взятого захворювання і стану тварини в цілому.

  Застосування «Енгістол»

  Вивчивши всі параметри препарату Енгістол, важливо дотримуватися наступних рекомендацій:

  • В результаті гострого перебігу вірусних захворювань Енгістол необхідно застосовувати від 3 до 7 днів. У разі значних поліпшень загального стану тварини, кількість ін'єкцій зменшується - розчин застосовується через день. З такою кратністю застосування препарату триває до повної нормалізації стану організму. Після повної нормалізації організму ветеринари проводять 2-3 ін'єкції, дотримуючись інтервалу - 3-4 дня для закріплення позитивного результату.
  • При протіканні хронічних захворювань лікування проводиться поодинокими ін'єкціями по 1 разу в три дня. Однак курс лікування може тривати від 1 місяця і більше з урахуванням стану тварини.
  • В якості профілактики представлений розчин вводять через день курсом 3-5 ін'єкцій. При перших симптомах захворювання, необхідно вводити ін'єкції щодня.

  Крім того, Енгістол часто використовують щороку під час введення щорічних вакцинацій тварини. Особливо важливо застосування цього препарату під час першої ін'єкції для домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин.

  Застосування «Енгістол» 2

  Особливості ціноформування Енгістол

  Звертаючи увагу на особливості ціноформування Енгістол, важливо відзначити простий склад даної лікарської формули, що дозволило виробникові (компанії Heel) створити дійсно доступний біорегуляційний засіб. В результаті кожен споживач має можливість придбати комплексний препарат з доставкою по всій території України за вигідними цінами.

  Продуманий склад разом з особливостями ціноформування Енгістол дозволили данному препарату стати затребуваним у всьому світі. Його позитивний вплив на організм тварини дозволяє боротися з різними вірусними захворюваннями.

  Склад

  1 ампула (5 мл) препарату містить діючі речовини (мг):

  • Vincetoxicum hirundinaria D6 - 30,0;
  • Vincetoxicum hirundinaria D10 - 30,0;
  • Vincetoxicum hirundinaria D30 - 30,0;
  • Vincetoxicum e cinere D30 - 5,0;
  • Sulfur D4 - 15,0;
  • Sulfur D10 - 15,0.
  • D - ступінь потенціювання інгредієнта.

  Допоміжні речовини:

  • Вода для ін’єкцій, натрію хлорид.

  Показання:

  Вірусні захворювання (герпес, парвовіроз, патологія дихальних шляхів та органів травлення і т.п), Регенерація шкіри (запалення зовнішнього вуха, екзема).

  Спосіб застосування та дози

  Застосовують препарат підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньом’язово або внутрішньовенно у разових дозах (для тварини , 1 раз на добу, мл):

  • коні, велика рогата худоба (масою тіла понад 500 кг) - 10,0;
  • коні, велика рогата худоба, віслюки (масою тіла до 500 кг) - 5,0;
  • свині - 3,0-5,0;
  • вівці, кози - 3,0-4,0;
  • собаки великих порід (масою тіла понад 25 кг) - 3,0-4,0;
  • собаки середніх порід (масою тіла 15-25 кг) - 2,0;
  • собаки малих порід, коти (масою тіла до 15 кг) - 1,0-2,0;
  • дрібні домашні тварини

  Препарат застосовувати протягом 5 діб поспіль.

  За тривалого лікування тварини з хронічним захворюванням разову дозу слід вводити із 2-4 добовими перервами до одужання.

   

  Умови зберігання

  У сухому темному місці, подалі від джерел електромагнітних випромінювань, при температурі  від 15 до 25 0С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці!

  Термін придатності препарату – 5 років.

  Протипоказання

  Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату!

  Побічні дії

  Не відомі.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5.00 из 5)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову