Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Траумель для тварин

  Лікарська  форма

  Розчин прозорий безбарвний, ампули по 5 мл. Застосовують підшкірно, внутрішньошкірно, внутрішньом'язово або внутрішньовенно.

  Застосування препарату

  Лікування тварин у комплексі терапевтичних заходів при запальних процесах опорно рухового апарату та інших органів і тканин

  Траумель відноситься до біорегуляційних комплексних препаратів, які наділені протизапальним ефектом. Компанія Хеель активно займається розробкою і продажем даного препарату, який завдяки своїм характеристикам входить до списку найбільш популярних лікарських засобів. Зрозуміти, чому люди вважають його кращим і замовляють Траумель, досить легко. Для цього необхідно ознайомитися з його складом і відсутністю побічних реакцій.

  Траумель

  Саме Траумель став тим самим препаратом, з якого і почалася історія компанії Хеель. Це один з перших лікарських засобів, розроблених Гансом Генріхом Реккевегом, який був засновником компанії Хеель, що була започаткована в 1936 році.

  Г.Г. Реккевег мав медичну освіту і активно працював над створенням сучасних і нових ефективних препаратів. Основний напрямок його діяльності полягав в практикуванні методів класичної медицини, а також класичної гомеопатії. Він, як лікар, виділяв всі переваги медицини і гомеопатії в процесі лікування певних захворювань.

  Але його завдання полягало в тому, щоб об'єднати ці два популярних напрямки в одну загальну методику, збільшуючи тим самим її ефективний вплив при лікуванні конкретних захворювань. В результаті з'єднання цих методик і були розроблені комплексні біорегуляційні препарати нового покоління.

  Починаючи з того моменту і до сьогоднішнього дня, представлена ​​група лікарських засобів активно використовується під час лікування різноманітних захворювань у людей і тварин. Таким чином, дані препарати набули широкого поширення у ветеринарній медицині, а також в медичній сфері, спрямованої на лікування людей різних вікових категорій.

  З огляду на всі параметри Траумель, важливо відзначити, що йому вдалося стати препаратом, що використовують в процесі лікування різноманітних запальних захворювань. Про це свідчать численні дослідження, завдяки яким була доведена висока ефективність даного лікарського засобу і його унікально підібраний склад.

  Склад Траумель

  Вивчаючи характеристики Траумель, важливо відзначити, що до складу даного препарату включено відразу 15 корисних компонентів. Це спеціально підібрані компоненти рослинного і мінерального походження.

   

  Achillea millefolium Деревій звичайний
  Aconitum napellus Аконіт клобучковий
  Aristolochia clematitis Хвилівник звичайний
  Arnica montana Арніка гірська
  Atropa bella-donna Белладонна
  Bellis perennis Стокротки багаторічні
  Calendula officinalis Календула
  Echinacea Ехінацея
  Echinacea purpurea Ехінацея пурпурова
  Hamamelis virginiana Гамамеліс вірджинський
  Hepar sulfuris Сірчана печінка
  Hypericum perforatum Звіробій
  Matricaria recutita Ромашка лікарська
  Mercurius solubilis Hahnemanni Ртуть
  Symphytum officinale Живокіст лікарський

  Характеристики Траумель

  Компанія-виробник приділяла особливу увагу ретельному підбору всіх компонентів, вивчила їх взаємодію і ефективність при комплексному застосуванні.

  Таким чином, відзначають наступні характеристики Траумель:

  • Кожен з інгредієнтів вважається натуральним, а його властивості безпечні для організму різних тварин.
  • Підібраний склад інгредієнтів був зібраний з урахуванням всіх особливостей взаємодії кожного елемента.
  • Ефективне поєднання інгредієнтів забезпечує позитивний вплив в плані регуляції на всі стадії протікання запального процесу.

  Виробник контролює якість своїх препаратів на кожному з етапів їх виробництва: починаючи від моменту збору всіх необхідних компонентів і закінчуючи виходом в продаж готового продукту. В результаті розробники зможуть своєчасно визначити неякісну продукцію і не допустити такий лікарський засіб у продаж.

  Виготовлення Траумель здійснюється в Німеччині в місті Баден-Баден, де знаходиться головний офіс компанії Хеель. Виробництво лікарських засобів повністю відповідає основним європейським стандартам, а також GMP. Це підтверджує високу якість всієї продукції, що виключає підробки. Вивчаючи особливості ціноформування Траумель, важливо відзначити, що виробникові вдалося запропонувати в продаж не тільки високоефективний лікарський засіб нового покоління, а й також зберегти доступну цінову політику. В результаті препарат став дійсно затребуваним і поширеним по всьому світу.

  Основні параметри Траумель

  Згідно характеристикам Траумель, даний препарат наділений універсальною протизапальною дією. Його головна особливість полягає в надійному регулюванні всіх фаз гострого запального процесу, який протікає в організмі тварини.

  Тому основні параметри Траумель полягають в наявності активної регуляції, а не блокування таких реакцій. Це одна з найважливіших відмінних характеристик представленого лікарського засобу від стандартних протизапальних засобів, таких як:

  • нестероїдні протизапальні препарати;
  • глюкокортикостероїди.

  Зазначені дві групи ліків спрямовують свою дію на те, щоб поступово повністю заблокувати розвиток і подальше протікання запальних реакцій в живому організмі. В результаті їм вдається з легкістю виключити симптоми такого захворювання:

  • набряклість;
  • больові відчуття різного ступеня;
  • почервоніння та інше.

  Але якщо повністю заблокувати гострий запальний процес, з'являється ризик його подальшого перетворення в хронічні захворювання. В результаті такі наслідки лікування можуть призвести до серйозних ускладнень, з якими організм тварини зіткнеться надалі.

  Більшість лікарських засобів, які активно застосовують в традиційній медицині, мають величезну кількість протипоказань і яскраво виражені побічні дії. Тому такі препарати рекомендується підбирати індивідуально для кожної окремо взятої тварини і прислухатися до порад ветеринара.

  Основні параметри Траумель

  Що стосується застосування Траумель, представлений засіб впливає на організм зовсім по-іншому. Він не дозволяє повністю блокувати запальний процес. Завдання цього препарату полягає в регулюванні подібних запальних реакцій. В результаті поступово вдається досягти поставленої мети - гарантувати швидке завершення запалення в організмі тварини з подальшим відновленням порушених функцій і структур.

  Таким чином, було відзначено, що Траумель не викликає порушення фізіологічних процесів протікання запальної реакції. Це дозволяє помітно зменшити ризики переростання даного захворювання в хронічне.

  Переваги біорегуляційних препаратів

  Якщо взяти до уваги всі вищевказані параметри Траумель, можна відзначити його колосальну ефективність під час вирішення проблем, пов'язаних з лікуванням запальних захворювань. Крім того, що дані ліки виключають можливість хронізації, цей препарат відрізняється високим профілем безпеки. Це підтверджує той факт, що Траумель практично не має ніяких протипоказань.

  Єдине протипоказання до застосування Траумель - це індивідуальна чутливість окремих інгредієнтів, які включені до складу. В результаті лікарський засіб можна призначати такими специфічними категоріями тварин:

  • тваринам під час вагітності;
  • тваринам, які годують своїх малюків;
  • новонародженим і молодим особинам (цуценятам, кошенятам, а також новонародженим сільськогосподарським тваринам);
  • геріатричним (старим тваринам);
  • тваринам, у яких відзначають різноманітні супутні патології.

  Саме ці групи домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин вважаються найбільш складними в плані призначення певного курсу лікування при запальних реакціях в організмі. Адже більшість препаратів стандартної медицини заборонені живим організмам в результаті їх загального самопочуття, віку та інших особливостей.

  Застосування Траумель

  Застосування Траумель базується на його основні властивості:

  • протизапальній дії на організм;
  • протинабряковий дії;
  • знеболюючій дії.

  В результаті лікарський засіб прийнято використовувати в процесі протікання запальних процесів в живому організмі, які можуть супроводжуватися такими ефектами: почервоніння на шкірі, неприємні больові відчуття або видимий набряк м'яких тканин.

  Різні властивості препарату пояснюють той факт, чому люди вважають за краще і замовляють Траумель. Адже такий лікарський засіб є незамінним після отримання всіляких травм, при запаленнях, що призвели до порушень в роботі опорно-рухового апарату.

  Застосування Траумель

  Однак варто пам'ятати, що під запальною реакцією прийнято розглядати типовий патологічний процес, який може протікати в різних внутрішніх органах або м'яких тканинах за однаковими законами. Саме тому Траумель прийнято застосовувати в разі будь-яких запальних реакцій, незалежно від того, де саме вони протікають.

  Особливості введення препарату

  Для того щоб оцінити ефективність застосування Траумель, необхідно ознайомитися з усіма можливими способами його введення. Цей препарат вважається простим і зручним одночасно.

  Представлений препарат випускається у вигляді безбарвного розчину в ампулах 5 мл. Вміст ампули можна вводити декількома способами:

  • підшкірно;
  • внутрішньошкірно ;
  • внутрішньом'язово;
  • внутрішньовенно;
  • приймати перорально.

  Певний метод введення препарату вибирає лікуючий лікар, враховуючи тяжкість перебігу конкретного захворювання і стан тварини в цілому.

  Для тварин, які перебувають у важкому стані, рекомендується використовувати внутрішньовенний спосіб введення препарату. Якщо ж немає доступу до вени, тоді вибирають внутрішньом'язово або підшкірний метод. Для таких тварин рекомендується вибирати той спосіб, який дозволяє якомога швидше поширити ліки по всьому організму для його ефективного впливу.

  Особливості введення препарату

  Пероральний метод найчастіше ветеринари призначають домашнім вихованцям, у яких немає яскраво вираженої агресії, і тварина знаходиться в задовільному стані. Цей спосіб актуальний в тому випадку, якщо запальні реакції протікають таким чином, що нічого не загрожує життю вихованця.

  Курс прийому препарату Траумель

  Певний курс лікування складається з урахуванням загального стану і самопочуття тварини. Якщо мова йде про гострі запальні реакції, тоді приймати препарат потрібно щодня або через день. Тривалість даного курсу може варіюватися від декількох днів до декількох тижнів максимум.

  Якщо необхідно призначити лікування тварині з хронічним захворюванням або гострим перебігом хвороби, що супроводжується різними ускладненнями, тоді курс може тривати до декількох місяців. Але при цьому такі тривалі курси мають на увазі застосування не частих ін'єкцій - 1-2 ін'єкції в тиждень.

  Під час лікування хронічних захворювань ветеринари рекомендують приймати Траумель як профілактичний лікарський засіб. В такому випадку курси лікування варіюються від 2-3 тижнів до декількох місяців, а ін'єкції роблять 1-2 рази в тиждень.

  Такий сучасний підхід до терапевтичного впливу дозволяє збільшити інтервал між загостреннями, що виникають в результаті хронічних захворювань. Це також сприяє зменшенню яскраво виражених симптомів при прояві рецидивів.

  Чому люди вважають за краще і замовляють Траумель

  Це ефективний лікарський засіб, який допомагає лікувати тварин в комплексі терапевтичних заходів. Висока ефективність Траумель була доведена при лікуванні різних тварин, у яких відзначають протікання запальних реакцій опорно-рухового апарату та інших тканин, життєво важливих органів.

  Зрозуміти, чому люди вважають за краще і замовляють Траумель, можна завдяки наступним особливостям:

  • наявність у складі компонентів натурального походження;
  • кілька способів застосування розчину;
  • зручне дозування ампул;
  • якісний і продуманий набір інгредієнтів, які мають високий профіль безпеки.

  Де можна купити Траумель (оригінальний)

  Багато покупців задаються питанням, де можна придбати біорегуляційні препарати від компанії Heel. Є багато місць, де можна купити оригінальний Траумель по всій Україні: наприклад, в інтернет-аптеках «Шиншилка» або «Юсна Супер БІО». Доставка комплексних препаратів здійснюється в будь-який регіон країни.
  Або Ви можете звернутися до нас і ми підкажемо, де можна знайти ветеринарний препарат Траумель у вашому місті.

  Таким чином, процес покупки Траумель став ще більш простим і зрозумілим. На сайтах запропоновані фіксовані ціни, а лікарські засоби мають відповідні документи, що підтверджують їх оригінальний склад.

  Склад

  1 ампула (5 мл) препарату містить діючі речовини (мг):

  • Achillea millefolium D5 - 500,0;
  • Aconitum napellus D4 - 300,0;
  • Aristolochia clematitis D11- 250,0;
  • Arnica montana D4 - 500,0;
  • Atropa bella-donna D4 - 500,0;
  • Bellis perennis D4 - 250,0;
  • Calendula officinalis D4 - 500,0;
  • Echinacea D4 - 125,0;
  • Echinacea purpurea e planta tota D4 - 125,0;
  • Hamamelis virginiana D3 - 50,0;
  • Hepar sulfuris D6 - 500,0;
  • Hypericum perforatum D4 - 150,0;
  • Matricaria recutita D5 - 500,0;
  • Mercurius solubilis Hahnemanni D8 - 250,0;
  • Symphytum officinale D8 - 500,0.
  • D - ступінь потенціювання інгредієнта.

  Допоміжні речовини:

  Вода для ін’єкцій, натрію хлорид.

  Показання:

  • Травми
  • Рани
  • Кульгавість
  • Розтягнення
  • Контузія
  • Крововиливи
  • Запальні процеси опорно-рухового апарату (артрит, тендовагініт, бурсит)
  • Запальні процеси інших органів і тканин (флегмон, абсцесів, дерматиту, маститу)
  • Послаблення післяопераційного та посттравматичного болю
  Умови зберігання

  У сухому темному місці, подалі від джерел електромагнітних випромінювань, при температурі  від 15 до 25 0С.

  Зберігати у недоступному для дітей місці!

  Термін придатності препарату – 5 років.

  Протипоказання

  Не застосовувати тваринам із підвищеною чутливістю до компонентів препарату!

  Побічні дії

  Не відомі.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4.33 из 5)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову