Препарати Heel Vet для тварин

Heel ветеринарія: інформація про здоров'я собак, кішок і коней

  Задати питання

  Препарати Heel Vet для тварин

  Каждые владельцы лошадей переживают за здоровье своего животного. Здесь Вы найдете исчерпивающую информацию о заболеваниях Ваших питомцев, что поожет Вам быстро и правильно реагировать в ситуации когда им нужна помощь.

  Препарати Heel Vet для тварин відносяться до категорії сучасних біорегуляційних лікарських засобів, які активно використовуються під час лікування домашніх вихованців або сільськогосподарських тварин. Під біорегуляційним підходом прийнято розглядати інноваційний біологічний принцип, дія якого кардинально відрізняється від ліків, що застосовують в класичній медицині.

  Ціноформування препаратів для тварин Heel дозволяє кожному покупцеві підібрати найбільш підходящий засіб і придбати його за доступними цінами. Це ще один  плюс в скарбничку переваг таких ліків.

  Heel Vet для тварин

  Щоб зрозуміти, як саме впливають на організм препарати Heel Vet для тварин, необхідно ознайомитися з порівняльною характеристикою біорегуляційного підходу і звичайних методів лікування:

   

  Препарати Heel Vet Стандартна терапія
  Принципи:

  • Подібності

  • Регулювання

  • Ініціації

  • Активації

   

  Дія:

  • Дренаж-детоксикація

  • Імуномодуляція

  • Нормалізація / відновлення функції

  • Усунення енергодефіциту

  Принципи і дія:

  • Протиставлення (жарознижувальний)
  • Компенсації (спазмолітики)
  • Блокування (рецепторів)
  • Придушення (симптомів - захисних реакцій)
  • Замісна (ферментів, гормонів)

   

  З огляду на всі вищевказані особливості, можна зробити висновок, що дані підходи вважаються кардинально різними. Але навіть, незважаючи на це, препарати Heel Vet для тварин не протиставляються класичним лікарським засобамв. Таким чином, в результаті лікування тварини ветеринари дуже часто вдаються до підходу, коли необхідно комбінувати ці лікарські засоби, складаючи одну загальну схему лікування. Однак не рекомендується самостійно поєднувати ці препарати, без попередньої консультації з ветеринарним лікарем.

  Різновиди препаратів Heel для тварин

  Лікування тварин за допомогою Heel останнім часом стає все більш актуальним. Компанія пропонує до продажу велику кількість лікарських засобів.

  • Виділяють такі різновиди препаратів Heel для тварин, представлених в наступних формах:
  • таблетована формула;
  • у вигляді безбарвного розчину для ін'єкцій в ампулах по 5 мл;
  • у вигляді гелю, який необхідно наносити на пошкоджені ділянки тіла тварини (запалення суглобів, почервоніння на шкірі та інше);
  • краплі для перорального прийому.

  Завдяки такій великій кількості різних форм лікарських засобів ветеринар зможе підібрати найбільш відповідне рішення для кожної окремо взятої тварини. В процесі застосування Heel для тварин лікар враховує певне захворювання, його ступінь розвитку, форму (гостра, легка, хронічна) та загальний стан тварини в цілому. Крім того, далеко не останню роль відіграє порода, вага і вік.

  Пероральні краплі і таблетки найчастіше ветеринари призначають в тому разі, якщо власник вихованця не вміє або боїться робити ін'єкції, а також для тих тварин, які під час уколів поводяться досить агресивно.

  Висока користь Heel Vet для тварин буде відзначена під час лікування вихованців із застосуванням ін'єкційної методики. Розчини для уколів ветеринари дуже часто використовують, коли вихованець знаходиться у важкому стані. В такому випадку необхідно ввести певну кількість ін'єкції, щоб ліки якомога швидше потрапили в організм і почали свою дію.

  Різновиди препаратів Heel для тварин

  Препарати Heel Vet для тварин в Україні

  Вивчаючи всілякі різновиди препаратів Heel для тварин, варто відзначити, що в Україні на сьогоднішній день найбільш поширені 5 лікарських засобів. Такі препарати зареєстровані в країні і призначені для ефективного лікування домашніх і продуктивних тварин:

  • препарат Траумель, який випускається в таблетованій формі, а також у вигляді безбарвного розчину для ін'єкцій в ампулах;
  • препарат Цель у вигляді розчину для ін'єкцій в ампулах;
  • препарат Енгістол у вигляді розчину для ін'єкцій в ампулах;
  • препарат Ехінацея композитум у вигляді розчину для ін'єкцій в ампулах;
  • препарат Нукс воміка-Гомакорд у вигляді розчину для ін'єкцій в ампулах.

  Всі інші різновиди препаратів Heel для тварин знаходяться в черзі на реєстрацію.

  Склад і лікування тварин за допомогою Heel

  Користь Heel Vet для тварин вже неодноразово була доведена в процесі лікування захворювань різних ступенів тяжкості у домашніх вихованців і сільськогосподарських тварин. В першу чергу це заслуга продуманого складу лікарських засобів, які були розроблені із застосуванням виключно натуральних компонентів:

  • елементи рослинного і тваринного походження;
  • елементи мінерального походження.

  Контроль за якістю сировини відбувається на всіх етапах виробництва препаратів, починаючи з моменту збору необхідних компонентів. Таким чином, в який раз підтверджується висока користь Heel Vet для тварин.

  Представлені лікарські засоби вже більше 10 років активно використовуються в українській ветеринарній медицині. За цей час препарати змогли зарекомендувати себе, як одні з найефективніших і відносно недорогих медикаментів, здатних поліпшити стан тварини, незалежно від ступеня тяжкості певного захворювання. Українські ветеринари мають безліч прикладів, коли лікування тварин за допомогою Heel допомагало врятувати життя вихованцям, що перебували у важкому стані.

  Терапія із застосуванням даних засобів - це недорого, безпечно і зручно. Адже розчини, які продаються в ампулах по 5 мл, можна вводити одразу декількома способами:

  • внутрішньом'язово;
  • внутрішньовенно;
  • підшкірно;
  • внутрішньошкірно ;
  • або перорально (використовувати в якості питного розчину).

  Вибір певного способу залежить від характеру і розвитку захворювання. З огляду на це буде призначений певний курс лікування тварин за допомогою Heel.

  Дозування застосування Heel для тварин

  Незважаючи на те, що певну дозу розраховує ветеринарний лікар індивідуально для кожної тварини, визначають наступну стандартну разову дозу:

  • Для великої рогатої худоби, а також коней, чия вага перевищує 500 кг, необхідно приймати 10 мл за один раз.
  • Для великої рогатої худоби, а також коней, чия вага менше 500 кг, призначають по 5 мл.
  • Свиням ветеринари виписують по 3-5 мл.
  • Вівцям і козам рекомендовано по 3-4 мл.
  • Для собак великих порід, вага яких перевищує позначку в 25 кг, рекомендується 3-4 мл.
  • Для собак середніх порід, вага яких варіюється в межах від 15 до 25 кг, призначають по 2 мл.
  • Для собак декоративних порід, а також котів вагою до 15 кг, ветеринари виписують по 1-2 мл.
  • Для інших дрібних домашніх тварин, маленьких щенят і кошенят рекомендується по 0,5 мл.

  Застосування Heel для тварин протягом певного курсу дозволяє власнику вихованця помітити покращений стан свого чотириногого друга.

  Користь Heel Vet для тварин

  Незважаючи на те, що сучасна медична сфера пропонує велику кількість всіляких лікарських засобів для лікування тварин, далеко не всі препарати можуть поєднувати в собі високу ефективність і безпеку для живого організму. Особливо це важливо під час лікування гострих і хронічних захворювань.

  Користь від застосування Heel для тварин обумовлена ​​унікальним складом. За рахунок використання виключно натуральних компонентів, а також спеціально розробленої і перевіреної технології розведення, вдається вилікувати навіть найскладніші прогресуючі види захворювань. Такі лікарські засоби практично не мають жодних протипоказань і побічних ефектів. Єдине протипоказання полягає в індивідуальній чутливості до окремо взятих компонентів, які входять до складу ліків. Крім того, величезна користь від біорегуляційних препаратів була також доведена і під час профілактичного лікування тварин.

  Ціноформування препаратів Heel для тварин

  Комплексні біорегуляційні препарати відрізняються великою кількістю унікальних властивостей і механізмом впливу на організм тварини. В результаті вони здатні надавати швидкий позитивний ефект і пролонговану дію. Таким чином, ці ліки дозволено приймати в процесі монотерапії при гострих і хронічних захворюваннях. Єдиним винятком є ​​ургентні випадки. У таких ситуаціях ветеринари радять використовувати всілякі медикаменти для оперативного порятунку життя вихованця.

  Ціноформування препаратів Heel для тварин

  Особливості ціноформування препаратів для тварин Heel дозволили зробити дані ліки доступним для всіх верств населення в Україні. Виробник спеціально зібрав в складі препарату безпечні, ефективні і відносно недорогі компоненти, які дозволили не збільшувати собівартість продукції. Тому ціноформування препаратів для тварин Heel дозволяє кожному покупцеві придбати найбільш підходящу форму ліків, призначену ветеринарним лікарем.

  Коли необхідно скористатися біорегуляційними препаратами

  Досить часто біорегуляційний (біологічний) підхід актуальний під час лікування хронічних патологій. Це пояснюється тим, що даний підхід є практично єдиним варіантом, завдяки якому можна в найкоротші терміни добитися бажаного позитивного ефекту. Саме такий результат важливий при тривалих хронічних захворюваннях з різними наслідками ускладнень.

  Ефективність використання біорегуляціонних засобів була доведена навіть у тих випадках, коли мова йде про невиліковну хворобу, що супроводжує тварину протягом усього її життя. В такому випадку комплексні ліки Heel здатні в кілька разів поліпшити життя тварини, збільшуючи тимчасові проміжки між рецидивами. Крім того, було відзначено, що стадії загострення проходять набагато легше для самого вихованця в результаті застосування даних препаратів.

  Коли необхідно скористатися біорегуляційними препаратами

  Якщо комплексні лікарські засоби використовувати під час лікування гострих захворювань, можна помітно зменшити можливі ризики появи різних ускладнень. Також, зменшуються шанси того, що патології можуть перейти в хронічні захворювання, через які тварина буде страждати протягом всього свого життя.

  Головне завдання комплексних біорегуляційних коштів полягає в стимулюванні власних захисних сил і функцій в організмі тварини. При цьому вони не блокують всі природні механізми і процеси. Таким чином, по відношенню до живого організму представлені лікарські засоби діють біологічно, не викликаючи ніякого звикання.

  1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
  Loading...
  Підписатися на розсилку

   Оберіть, будь-ласка, мову