Запалення – Heel ветеринария: информация о здоровье собак, кошек и лошадей

Heel ветеринария: информация о здоровье собак, кошек и лошадей

Задати питання

ЗАПАЛЕННЯ

Не зважаючи на стрімкий розвиток науки та медицини у світі, все частіше йде мова про «омолодження» захворювань людей та тварин, тобто хронічні захворювання все частіше діагностують у ранньому віці. Така тенденція може свідчити про неефективність стандартного підходу до лікування гострого запалення. Адже при ньому запалення вважається патологічним процесом, відповідно підхід до його терапії – це блокування.

Проте біологи говорять, що гостре запалення – це біологічно доцільна реакція для захисту організму та підтримки гомеостазу, що виникає у відповідь на пошкодження тканин і, яку, ні в якому разі, не можна повністю блокувати.

shema-zapalennya

Завдання гострого запалення: локалізувати запальний процес, вбити збудника, якщо такий є, та відновити цілісність і функцію пошкоджених тканин. І саме нормальне завершення гострого запалення є запорукою повного одужання організму.

 

Процес розвитку, перебігу та завершення запалення є надзвичайно складним і до кінця не дослідженим по сьогодні. Проте доведено, якщо механізм розвитку гострого запалення не реалізується в повній мірі аж до його завершення внаслідок, наприклад, блокування, то воно переходить у хронічну форму. На відміну від гострого, хронічне запалення не є фізіологічним, не має самостійного механізму завершення і сприяє формуванню аутоімунних,  дегенеративних та неопластичних процесів, які зазвичай дуже важко піддаються лікуванню, або взагалі є невиліковними.

photo-cat

Неефективним гостре запалення може бути, коли імунна система тварини не може адекватно реагувати на збудника або пошкодження. Такий стан може проявлятися у старих або виснажених тварин, наприклад, у тих, які часто та важко хворіють.

Переривання і блокування гострого запалення, як правило, відбувається під час застосування нестероїдних та стероїдних протизапальних препаратів. Механізм дії обох груп полягає у пригніченні утворення медіаторів, які запускають та забезпечують природній перебіг гострого запалення. Оскільки така терапія швидко знімає основні симптоми запалення (набряк, почервоніння, підвищення температури, біль та ін.) її, на жаль, широко застосовують у лікувальній практиці. Проте не враховується той факт, що використання нестероїдних та стероїдних протизапальних препаратів сприяє переходу гострого запалення у хронічне. І їх застосування доречне лише у важких випадках та при окремих виражених симптомах (сильний біль, гостра алергічна реакція, замісна терапія та ін.). А необґрунтовано часте та нераціональне застосування такої терапії сприяє «омолодженню» хронічних захворювань людей та тварин.

Враховуючи таку тенденцію на світовому рівні, на сьогодні стає актуальним новий підхід до гострого запалення – біорегуляційний. Суть якого полягає не в блокуванні, а в оптимізації перебігу запалення. Найвідомішим представником в регуляції запального процесу серед комплексних біорегуляційних препаратів є Траумель. Препарат регулює  утворення медіаторів запалення, а не блокує їх, тому гостре запалення фізіологічно завершується з відновленням структури та функції пошкодженої тканини. Відповідно ризики переходу у хронічну форму зменшуються.

 

Ефективність та безпечність біорегуляційних препаратів ТМ Heel Vet доведена науково та підтверджена на практиці ветеринарними лікарями України та світу.

Здоровье животных, созданное природой

Текстовый блок, описывайщий бренд, препараты. Научно-исследовательскими институтами терапевтические преимущества наших проверенных препаратов уже были впечатляюще продемонстрированы во многих исследованиях.

Целью биологической терапии является восстановление и гармонизация нарушенных схем организма Комбинированные препараты Хеель соответствуют низким концентрациям (сверхнизкой дозе) естественных концентраций веществ в организме.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
Loading...
Підписатися на розсилку
Оберіть, будь-ласка, мову